• AK Parti Bu Kez Düğünde Buluştu

  AK Parti Düzce Merkez İlçe eski Başkanımız Durmuş Arslan’ın oğlu Serdar ile AK Parti Düzce İl Başkanımız Hikmet Keskin’in yeğeni Kübra Dudak’ın düğün törenine AK Parti tam kadro katıldı.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, NTV ve Star TV ortak yayınında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu

  Başbakan Binali Yıldırım, NTV-Star televizyonu ortak yayınında gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
  Genel Başkan'dan
 • 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

  AK Parti Düzce İl Başkanımız Hikmet Keskin, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.
  Teşkilat
 • AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin Yeni Eğitim Öğretim Yılını Kutladı

  AK Parti Düzce İl Başkanımız Hikmet Keskin’in mesajında; “ İnsanı insan yapan en önemli unsur eğitim ve öğretimdir. Geleceğine yatırım yapmak isteyen toplumların öncelikli hedefinin eğitim olduğu artık herkesin kabul ettiği bir gerçektir. İnsan hayatında aileden sonra en önemli basamak olan okul da bireyi hayata hazırlayan, gelişme ve çağdaşlaşma çabalarını başarıya ulaştıran, eğitim imkânlarını sistemli bir şekilde sunan, geleceğe ilişkin hedeflerimize ulaştıracak olan bir eğitim yuvasıdır. AK Parti hükümetleri olarak 15 yıl içinde eğitime en fazla bütçe ayırarak gelecek nesillerimizi, gelişmiş ve modern dünyaya hazırlama gayreti içindeyiz. Eğitim alt yapımızı güçlendiriyor, hem Türkiye genelinde hem de Düzce’mizde fiziki olarak yetersiz okullarımızı yeniliyoruz. Fiziki alt yapımızı tamamlayarak donanımlı ve bilgili gençler yetiştirir konuma gelmek için canla başla çalışıyoruz. Eğitimin iç sacayağı üzerine kurulduğu prensibi ile öğrenci, öğretmen ve aile üçgeninde herkese büyük ve önemli görevler düştüğünü bir kez daha hatırlatmak isterim. Bu üç kutsal kurumun birbiri ile irtibat halinde olup, şefkat ve anlayışla hareket ettiğinde geleceğimizin teminatı çocuklarımızın hem ilimize hem ülkemize hem de dünyaya faydalı işler yapan bireyler olacağı kanaatindeyim. Milli değerleri özümseyen, bağımsız, tarih ve milli irade şuuru ile yoğrulan bir neslin önünde hiçbir gücün duramayacağını düşünüyorum. Yeni bir eğitim ve öğretim yılının daha başlaması vesilesiyle tüm öğrenci yavrularımızı sevgiyle kucaklıyor öğretmenlerimiz başta olmak üzere eğitim camiamızın bütün mensuplarına başarılı bir eğitim ve öğretim yılı diliyorum” şeklinde konuştu.
  Teşkilat
 • 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

  AK Parti Düzce İl Başkanımız Hikmet Keskin, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Niğde Ticaret ve Sanayi Odasının düzenlediği akşam yemeğinde konuştu

  Başbakan Binali Yıldırım, Niğde'de bir otelde düzenlenen yemekte, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, şehit yakınları ve gazilerle bir araya geldi.
  Genel Başkan'dan
 • AK Parti Düzce İl Başkanımız Hikmet Keskin, Merhum Adnan Menderes’i Yad Etti

  AK Parti Düzce İl Başkanımız Hikmet Keskin, Türk siyaset ve demokrasi tarihinin en önemli isimlerinden biri olan Adnan Menderes’in idam edilişinin yıldönümünde basın açıklaması yayınlayarak “Demokrasi adına kara leke olan bu idamı lanetliyorum” dedi.
  Teşkilat
 • AK Parti İlçe ve Belde Bayramlaşmaları Tamamlandı

  AK Parti Düzce ilçe ve belde bayramlaşma programına üçüncü gün de devam etti. Kurban Bayramının üçüncü gününde Beyköy, Kaynaşlı, Boğaziçi, Yığılca ve Akçakoca’ya da ziyaret gerçekleştirdi.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Niğde Evet Diyor Mitingi’nde konuştu

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması süreci kapsamında Niğde Ömer Halisdemir Meydanı'nda düzenlenen mitingde halka hitap etti.
  Genel Başkan'dan
 • AK Parti İlçelerle Bayramlaştı

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün de katıldığı AK Parti Düzce bayramlaşma programı Çilimli, Gölyaka, Cumayeri ve Gümüşova’yı ziyaretiyle devam etti.
  Teşkilat

Düzce Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan

 • DÜZCE KADIN KOLLARI’NDAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMASI

  DÜZCE- AK PARTİ Düzce Kadın Kolları Başkanı Çiğdem GÜNAL ve yönetim kurulu üyeleri öğretmenler günü vesilesiyle emekli öğretmen Nevzer YARAR’ı ziyaret etti.

 • DÜZCE KADIN KOLLARI’NDAN KARDEŞ İL AMASYA’YA ZİYARET

  DÜZCE - AK PARTİ Düzce kadın kolları teşkilatı AK PARTİ Genel Merkez Kadın Kolları tarafından başlatılan “Kardeş İller” projesi kapsamında kardeş ili olan Amasya Kadın Kolları'nı ziyaret etti.

 • DÜZCE KADIN KOLLARI AMASYA KADIN KOLLARI ÜYELERİNİ MİSAFİR ETTİ

  DÜZCE- AK PARTİ Düzce Kadın Kolları teşkilatı "Kardeş İller Projesi" kapsamında AK PARTİ Amasya Kadın Kolları yönetimini misafir etti.

 • DÜZCE KADIN KOLLARI’NDAN 8 MART PROGRAMI…

  Düzce - AK Parti Düzce İl Kadın Kolları tarafından Dünya Kadınlar Günü programı düzenlendi. Camlı Köşk'te gerçekleşen programa katılım üst düzeydeydi.

 • DÜZCE İL KADIN KOLLARI 2.OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI

  DÜZCE - Düzce İl Kadın Kolları 2. Olağan Kongresi, Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Yerel Yönetimler Başkanı ve Düzce koordinatörü Nur Özkaya İle Tanıtım Medya Başkanı Ayşe Keşir'in katılımıyla gerçekleşti. Kızılay Düğün salonunda yapılan toplantıya; İl Başkanı Fevai Aslan, Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Düzce milletvekili Metin Kaşıkoğlu, Celal Erbay ile Kocaeli Milletvekili Sibel Gönül ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Reha Denemeç katıldı. Tek listenin çıktığı kongre sonucu Çiğdem Günal yeniden il kadın kolu başkanı seçildi.