• ×

  İl Disiplin Kurulu Üyesi

  ADNAN ÇETİNKAYA

 • ×

  İl Disiplin Kurulu Üyesi

  FAHRETTİN ŞENGÜR

  FAZİLET PARTİSİ YÖNETİM KURULU, MALİ İDARİ İŞLER BAŞKANI. ADALET VE KALKINMA PARTİSİ MERKEZ İLÇE KURUCULUĞU, MERKEZ İLÇE YEREL YÖNETİMLER BAŞKANI. ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İL YÖNETİMİ YEREL YÖNETİMLER BAŞKANI, MALİ İDARİ İŞLER BAŞKANLIĞI YAPTI. DEMOKRASİ HAKEM KURULU ÜYELİĞİ, DİSİPLİN KURULU ÜYELİĞİ YAPTI. HALEN SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK YAPMAKTA.

 • ×

  İl Disiplin Kurulu Üyesi

  HÜDAVER GÖSTERİŞLİ

  1952 DÜZCE DOĞUMLUYUM. SERBEST TİCARETLE MEŞGUL OLUYORUM. SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINDA DERNEK VAKFI, SİYASİ PARTİ İDARECİLİĞİ 10 YIL BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ VE BAŞKAN YARDIMCILIĞI YAPTIM. HALEN KENDİ RESTORANTIMDA İŞLETMECİLİK YAPMAKTAYIM .SEÇİMLERİMİZİN DÜZCEMİZE VE MİLLETİMİZE HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDERİM.

 • ×

  İl Disiplin Kurulu Üyesi

  MEHMET BİLGİN

  DÜZCE DOĞUMLUYUM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM. 1976-2005 YILLARI ARASINDA BİR FİİL DÜZCE DSİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNDE İŞLETMECİ OLARAK ÇALIŞARAK EMEKLİ OLDUM. AYRICA YAPI KOOPERATİFİ YÖNETİM VE İCRA KURULU ÜYELİĞİ SPOR KULÜP BAŞKANLIĞI 5.YIL KADAR DÜZCE SANAYİ TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ HAKEM HEYETİ ÜYELİĞİ. EN SON GÖREVİM KALDER YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞIDIR.

 • ×

  İl Disiplin Kurulu Üyesi

  ÖMÜR DURMAZOĞLU