• ×

  İl Başkanı

  HİKMET KESKİN

  13 Şubat 1976 yılında Düzce’de doğdu. İlköğretimini Gebze Sultan Orhan İlkokulunda tamamladı. Lise eğitimini Düzce İmam Hatip Lisesinde bitirdi. Muğla Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Fakültesinden mezun oldu. Halen Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde lisans eğitimi almaktadır. 1990 – 1994 yılları arasında Düzce Milli Gençlik Vakfı üyeliği, 1996 - 2000 yılları arasında Milli Gençlik Vakfı Muğla Üniversitesi Öğrenci Temsilcisi, 1998 – 2000 yılları arasında Ensar Vakfı Muğla Üniversitesi Öğrenci Temsilcisi, 1997 – 1998 yılları arasında Refah Partisi Muğla Üniversitesi Öğrenci Temsilcisi, 1998 – 2000 yılları arasında Fazilet Partisi Muğla Üniversitesi Öğrenci Temsilcisi, 2009 – 2012 yılları arasında AK Parti Düzce İl Yönetim Kurulu Üyesi, Mali İdari İşler Başkanı olarak görevlerde bulundu. AK Parti Genel Merkez Teşkilat İçi Eğitim Semineri Yöneticilik Eğitimi ve Beden Dili ve Davranış Bilimleri Eğitimi almıştır. 2012 yılında AK Parti Düzce İl Başkan Aday Adayı oldu. 1995-2011 tarihleri arasına Fındıkçıoğlu İnşaat Sanayi Ticaret Ltd.Şti’nin kurucu şirket ortaklığı ile başlayan mesleki hayatına 2012 yılında Hes Teknik Hırdavat Ltd.Şti’nin kurucu şirket ortaklığı ile devam etti. AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet KESKİN, halen İştirak Gayrimenkul ve Proje Geliştirme Ltd.Şti’nin şirket ortağı olarak mesleki hayatına devam etmektedir. Mesleki ve soysal çalışmalar kapsamında Suriye, Singapur ve Suudi Arabistan ülkelerine ziyaretler gerçekleştirmiştir. Çeşitli STK’lar görev aldı. İnsan ve Medeniyet Hareketi Düzce Kurucu Başkanı, İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği Düzce Yönetim Kurulu Üyeliği, Ensar Vakfı Düzce Şubesi Mütevelli Heyeti Üyeliği, MÜSİAD Düzce Üyeliği ve Düzce TSO üyeliği devam etmektedir. Orta düzeyde İngilizce ve Arapça bilmektedir. AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet KESKİN, evli ve üç çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BİLAL MUTLU

  1967'DE DOĞDU. LİSE TAHSİLLİ, EVLİ 3 ÇOCUK BABASI. 1983'DEN İTİBAREN TİCARETLE UĞRAŞIYOR. 1999-2009 YILLARI ARASINDA DÜZCE TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ, 2009'DAN BU YANA TİCARET BORSASI MECLİS BAŞKAN VEKİLLİĞİ DEVAM EDİYOR. İNSAN VE MEDENİYET HAREKETİ DÜZCE KURUCU ÜYELİĞİ DEVAM EDİYOR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BURHAN CANPOLAT

  1979 DÜZCE DOĞUMLU. DÜZCE İMAM HATİP LİSESİ MEZUNU. DÜZCE'DE 25 SENEDİR İNŞAAT MALZEMELERİ SATICILIĞI YAPIYOR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CİHAT ÇELİK

  1979 YILINDA KOCAELİ İLİNDE DOĞDU. İLK ÖĞRENİMİNİ GÖLYAKA İLÇESİNDE, ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİNİ DÜZCE İMAMHATİP LİSESİNDE TAMAMLADI. ÜNİVERSİTEYİ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜNDE TAMAMLADI. 2001 YILINDA AK PARTİ GÖLYAKA İLÇE GENÇLİK KOLLARI KURUCU BAŞKANLIĞI GÖREVİNDE BULUNDU. 2003-2006 YILLARINDA AK PARTİ İL TEŞKİLATI'NDA BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNİ YAPTI. MÜŞAVİR OLARAK KENDİ İŞYERİNDE TİCARİ FAALİYETİNİ DEVAM ETTİRMEKTE. İLİMİZ İÇERİSİNDE KAMU YARARI GÖZETEN ÇEŞİTLİ DERNEK VE VAKIFLARDA, GÖREVLERDE BULUNUYOR. İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLİYOR. EVLİ VE 2 COCUK BABASI.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EBUZER CEBECİ

  1981 YILINDA DÜZCE'DE DOĞDU. İLKÖĞRENİMİNİ NAMIK KEMAL İLKÖĞRETİM OKULUNDA, ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİNİ DÜZCE İMAM HATİP LİSESİ'NDE TAMAMLADI. AİLESİ İLE BİRLİKTE PAZARLAMA ŞİRKETİNİ YÖNETİYOR. 90'LI YILLARDA KURULAN M.G.V. MEHTER TAKIMINDA KURULUŞUNDAN BUGÜNE KADAR DEVAM EDEN BİR MEHTERAN ÜYELİĞİ MEVCUT. EVLİ.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ELİF SEZER CEBAR

  18.10.1986 YILINDA DÜZCE'DE DOĞDU. İLKOKUL,ORTA OKUL VE LİSEYİ DÜZCE'DE OKUDU. 2008 YILINDA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDU. 2009 YILINDAN İTİBAREN DÜZCE'DE SERBEST AVUKATLIK YAPMAKTA. 2010 YILINDA EVLENDİ. 1 ÇOCUK ANNESİ. SİYASİ HAYATINA 2012 ŞUBAT AYINDA DÜZCE MERKEZ KADIN KOLLARI YÖNETİMİ İLE BAŞLADI. KADIN KOLLARINDA SEÇİM İŞLERİ BAŞKANLIĞI YAPTI. ŞU AN DÜZCE BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ OLUP AK PARTİ İL YÖNETİMİNDE GÖREV YAPMAKTA.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FATİH YÜKSEL

  29/04/1986 YILI DÜZCE DOĞUMLU. İLK, ORTA VE LİSE EĞİTİMİNİ DÜZCE'DE TAMAMLAMIŞ OLUP HALEN LİSANS EĞİTİMİNE DEVAM ETMEKTEDİR. 2009 YILINDA EVLENDİ BİR KIZ VE BİR ERKEK ÇOCUK SAHİBİDİR. 2014 YILINDA AKTİF OLARAK SİYASETE BAŞLADI. GENÇLİK KOLLARI OLUŞUMUNDA GÖREV ALDI 2014 YILINDA GENÇLİK KOLLARI TANITIM VE MEDYA BİRİM BAŞKANLIĞI YAPTI. 2015 YILINDA ANA KADEME TANITIM MEDYA BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTTÜ.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÖNÜL ASUK

  18.06.1971 DOĞUMLU. ABİSİ İLE BİRLİKTE PARFÜMERİ VE BİJUTERİ ÜZERİNE DÜKKAN İŞLETİYOR. EVLİ VE 2 ÇOCUK ANNESİ. LİSE MEZUNU. ŞU ANDA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SOSYAL HİZMETLER BÖLÜMÜ 2. SINIF ÖĞRENCİSİ. 2002 YILINDA AK PARTİ'YE ÜYE OLDU. 2005 YILINDA İL KADIN KOLLARINDA, 2007'DEN BU YANA DA İL YÖNETİMİNDE GÖREV YAPIYOR. 2014 YEREL SEÇİMLERİNDE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ SEÇİLDİ.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÖNÜL YEŞİLYURT

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN GÜLER

  1976 DÜZCE DOĞUMLU.TİCARETLE UĞRAŞIYOR. YÜKSEKOKUL MEZUNU.EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASI

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HÜSEYİN KARALTI

  1988 YILINDA, DÜZCE'DE DÜNYAYA GELDİ. İLK VE ORTA ÖĞRENİMİNİ DÜZCE'DE TAMAMLADI. ÜNİVERSİTEYİ ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİNDE BİTİREREK 2010 YILINDA MEZUN OLDU. TİCARET İLE UĞRAŞIYOR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HÜSNE YILDIRIM

  Miligorus Ak Parti kurucu Kadinkollari şehit kamil Aile ve Sosyal politikalar çocuk Yuvası 8 yil çalıştı Ozel sağlık kurumlati işletme ciligi Aile ve Sosyal politikalar il temsilcisi Düzce Gaziantepliler Derneği Başkanı Ak Parti Düzce sosyal İşler Başkan Yardımcılığı Düzce il yönetim kurulu üyesi Aktif

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İBRAHİM ÇALIŞKAN

  961 DÜZCE DOĞUMLU. K1989 - 1994 YILLARI ARASI ADAKÖY MUHTARLIĞI VE MUHTARLAR DERNEK BAŞKANLIĞI, 1994 - 1999 YILLARI ARASI İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ YAPTI. EMEKLİ VE HALEN TOPTANCILIK YAPIYOR. EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASI

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İDRİS ÇALIŞKAN

  1975 TRABZON ARSİN DOĞUMLUYUM. İLKOKULU DÜZCE HOCAOĞLU KÖYÜNDE, LİSEYİ DÜZCE İMAM HATİP LİSESİNDE OKUDUM. DAHA SONRA ZONGULDAK KARAELMAS ÜNİVERSİTESİ JEODEZİ VE FOFOGRAMETRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM. 2000 YILINDA KENDİME AİT İŞ YERİMİ KURDUM. HALEN KENDİME AİT ŞİRKETTE YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. EVLİ 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İSA BİLÇİN

  1958 DÜZCE DOĞUMLU. TİCARETLE UĞRAŞIYOR. AK PARTİ'NİN KURULUŞUNDAN BU GÜNDE ÇEŞİTLİ KADEMELERDE GÖREV ALDI. EMEKLİ.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İSMAİL GEÇER

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET ABDULLAHOĞLU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET ÖZDEN

  1950 SAKARYA DOĞUMLU 2 ÇOCUK BABASI. DÜZCE'DE TİCARET YAPIYOR. AK PARTİ İLK KURUCULARINDANDIR. İLÇE, İL BELEDİYE MECLİS BAŞKANLIĞI YAPTI.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUHAMMET ACAR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MURAT AYYILDIZ

  1981 DÜZCE DOĞUMLU. ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİNİ DÜZCE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ'NDE BİTİRDİ. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ A.Y. OKULU'NDA ÖN LİSANS EĞİTİMİNİ ALDI. DAHA SONRA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ BÖLÜMÜ'DE LİSANS EĞİTİMİNİ TAMAMLADI. 2006 YILINDAN İTİBAREN AİLE ŞİRKETİ OLAN AYSAL İNŞAAT LTD. ŞTİ. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINI YÜRÜTÜYOR. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASI.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA HATİPOĞLU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA İNCEOĞLU

  1954 AKÇAKOCA DOĞUMLU. 1974-77 EREĞLİ DEMİR ÇELİK FABRİKASINDA İŞÇİ OLARAK ÇALIŞTI. 1978-1999 YILLARI ARASI 21 YIL HAK-İŞ KONFEDERASYONUNA BAĞLI ÖZ GIDA İŞ SENDİKASININ YÖNETİM KURULUNA SEÇİLDİ. 8 YIL ANKARA'DA SENDİKACILIK YAPTI. 2007 YILINDA EMEKLİ OLDU. AKÇAKOCA'DA YAŞIYOR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NALAN KAHVECİ

  1973 DÜZCE DOĞUMLU. EVLİ VE 3 ÇOCUK ANNESİ. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ LİSANS BÖLÜMÜ MEZUNU AYRICA DÜZCE ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ FELSEFE GRUBU ÖĞRETMENLİK MEZUNU. SOSYOLOG OLARAK SOSYAL HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ'NDE GÖREVLİ. AEP EĞİTİCİSİ VE ÇEŞİTLİ MODÜLLERDE EĞİTİM VERİYOR. AYNI ZAMANDA EVDE BAKIM KOMİSYONUNDA ÜYE OLARAK İNCELEME YAPIYOR. EVDE BAKIM MAAŞI İLE İLGİLİ ÇALIŞMALAR YAPIYOR.1990-1991 YILLARI ARASINDA DÜZCE ELEKTRİKÇİLER ODASI GENEL SEKRETER OLARAK GÖREV YAPTI.DAHA SONRA 2004-2014 YILLARI ARASINDA MİLLİ EĞİTİME BAĞLI İLKOKULLARDA ÜCRETLİ ÖĞRETMEN OLARAK GÖREV YAPTI.ŞU AN SİVİL TOPLUM HALKLA İLİŞKİLER BAŞKAN YARDIMCISI AYRICA DÜZCE AKİM SORUMLUSUDUR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NURETTİN ŞAHİN

  1956 DOĞUMLU. 1981 YILINDA DÜZCE KAYMAKAMLIĞI'NDA MEMURİYET GÖREVİNE BAŞLADI. 1987 YILINDA DÜZCE NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ'NE MEMUR OLARAK ATANDI. 1993 YILINDA BOLU İLİ DÖRTDİVAN İLÇESİNE NÜFUS MÜDÜRÜ OLARAK, 1995 YILINDA İLİMİZ CUMAYERİ İLÇESİNE TAYİNEN ATANDI. 10 YIL GÖREV YAPTIKTAN SONRA 2005 YILINDA EMEKLİ OLUP, DÜZKAR A.Ş.'DE ŞİRKET MÜDÜRLÜĞÜNE BAŞLADI. 8 YIL ŞİRKET YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ VE MÜDÜRLÜĞÜ YAPTIKTAN SONRA 2010 YILINDA ŞİRKET DEVRİ NEDENİYLE İŞTEN AYRILDI. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIDIR. ÇEŞİTLİ STK.LARDA BAŞKAN VE ÜYE OLARAK BULUNDU.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NURİ ERCAN

  08.03.1969 DÜZCE DOĞUMLU. DÜZCE İMAMHATİP LİSESİ'NDE ORTA KISIMI, LİSE KISIMINI İSE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ'NDE TAMAMLADI. KERESTE TİCARETİ İLE UĞRAŞIYOR. AYNI ZAMANDA KONURALP ŞEHİT KEMAL IŞILDAK MAHALLESİNİN MUHTARLIĞINI YAPIYOR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  OĞUZ TAVLI

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  OKAN ACAR

  1969 DÜZCE DOĞUMLU. KAFKAS KÖKENLİ BİR AİLENİN FERDİ (ABHAZ). EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASI. DÜZCE'DE AK PARTİ'NİN İLK KURUCULARINDAN. 1990 YILINDAN İTİBAREN AĞABEYİ VE KARDEŞİ İLE, AİLE ŞİRKETİ OLAN OLGUN PİLİÇ TİC.SAN.LTD.ŞTİ. İŞLETMEKTE.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖMÜR KAYA

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖZGÜR BERGUT

  KAYNAŞLI DOĞUMLUYUM.NİĞDE ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETMECİLİK VE OTELCİLİK MEZUNUYUM.DARIYERİ ABHAZ KÜLTÜR DERBEĞİ BAŞKANIYIM.ÖZEL SEKTÖRDE YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  RIDVAN ACAT

  1973 AKÇAKOCA DOĞUMLU. İLK VE ORTA ÖĞRETİMİNİ AKÇAKOCA'DA, LİSE EĞİTİMİNİ BOLU TEKNİK LİSESİ'NDE, YÜKSEK OKUL EĞİTİMİNİ İTÜ MAKİNE BÖLÜMÜ'NDE TAMAMLADI. 2013 YILINDA ANADOLU ÜNV. İŞLETME BÖLÜMÜ'NDEN (LİSANS) MEZUN OLDU. HALEN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ LİSANS ÖĞRENCİSİ. 3 DÖNEMDİR AKÇAKOCA İLÇESİ ÇAYAĞZI KÖYÜ MUHTARLIĞINI, 1 YILDIR AKÇAKOCA MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANLIĞINI YAPIYOR. EVLİ VE 1 KIZ 1 ERKEK ÇOCUK SAHİBİ.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SEDAT ÖZDEMİR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SELAHATTİN AYDIN

  EVLİ VE 4 ÇOCUK BABASI. TEKSTİL İŞİ İLE MEŞGUL. MALATYA VE İSTANBUL'DA TİCARETİ İLE MEŞGUL OLDUM. SON 14 YILDIR DÜZCE'DE İKAMET ETMEKTE. HALEN İSTANBUL'DA TİCARİ VE AİLE BAĞLANTILARI DEVAM ETMEKTE.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SERDAR ÇAKMAK

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SİBEL TUNCER

  1977 BURSA DOĞUMLU. EGE ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ KİMYA BÖLÜMÜ MEZUNU. EVLİ VE 2 ÇOCUK ANNESİ. 2000 YILINDA İLAÇ SEKTÖRÜNDE İŞ HAYATINA BAŞLADI. 10 YIL BOYUNCA GLAXO SMİTHKİNE İLAÇ ŞİRKETİ'NİN KALİTE GÜVENCE BÖLÜMÜNDE UZMAN OLARAK ÇALIŞTIKTAN SONRA 2010 YILINDA CASE CAKE GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.'Yİ KURDU VE 4 YILDAN BUGÜNE BU ŞİRKETİN SAHİBİ VE İŞLETMECİSİ. 2013 YILINDAN BUGÜNE DÜZCE TSO'DA MECLİS ÜYESİ VE DİVAN KATİP ÜYE OLARAK GÖREV ALIYOR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ŞİNASİ TUZLUOĞLU

  1961 DÜZCE DOĞUMLU. İSTANBUL İMAM HATİP LİSESİ'NDEN MEZUN OLDU. SONRASINDA HACETTEPE İŞLETME'Yİ KAZANTI. 1. SENEDEN SONRA DORTMUND ÜNİVERSİTESİ'NDE İŞLETME TAHSİLİ YAPTI. UZUN YILLAR ALMANYA'DA ZİNCİR MAĞAZALAR GRUBUNDA İDARİ YÖNETİCİLİK YAPTI. GÜMÜŞOVA BELEDİYESİ ADAY ADAYLIĞINDA BULUNDU. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASI.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  TUBA KARAKAYA

  1983 KAYSERİ DOĞUMLU. TANUS UNI BACHELOR OF ARTS IN HUMAN BEHAVIOR BÖLÜMÜ'NDEN MEZUN. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ, FELSEFE, ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ADALET BÖLÜMÜNDE OKUMAKTA. ALMANYA'DA ALANI İLE İLGİLİ ÇEŞİTLİ EĞİTİMLER ALDI. AYNI ZAMANDA TEKSTİL SEKTÖRÜNDE FAALİYETLER GÖSTERMEKTE. REHABİLİTASYON, ANAOKULLARI VE DANIŞMA MERKEZİNDE GÖREVLER ALMAKTA. 2014 YILINDA YEREL SEÇİMLERDE BELEDİYE MECLİS ADAYI İDİ.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YASEMİN TOPÇU

  1981 TRABZON DOĞUMLU. ÖN LİSANS MUHASEBE MEZUNU, ÖZEL BİR ŞİRKETTE MUHASEBE DEPARTMANINDA ÇALIŞIYOR. AK PARTİ'YE GÖNÜL VERENLERDEN. 1,5 DÖNEMDİR İL KADIN KOLLARI YÖNETİMİNDE BULUNDU. ARGE BAŞKANLIĞI YAPTI.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YUSUF KURT

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YUSUF YAZICI

  1970 DÜZCE MERKEZ DOĞUMLU.İLKÖĞRENİMİ YENİ MAHALLE İLKOKULU,LİSEYİ DÜZCE İMAMHATİP LİSESİNDE BİTİRDİ.ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ OPTİSYENLİK BÖLÜMÜNDE BAKANLIK'IN AÇTIĞI KURSU TAMAMLADI.HALEN GÖZLÜKÇÜ OLARAK İŞYERİ İŞLETİYOR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ZEKERİYA UĞUR GÜNEŞ

  1980 İSTANBUL DOĞUMLU.1999 DÜZCE ANADOLU İMAMHATİP LİSESİ MEZUNU.2007 SAKARYA ÜNİV.İ.İ.B.F. KAMU YÖNETİMİ MEZUNU.2002 DEN BU YANA İNŞAAT MÜTEAHHİTLİĞİ YAPMAKTA.