• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  BİLAL MUTLU

  1967'DE DOĞDU. LİSE TAHSİLLİ, EVLİ 3 ÇOCUK BABASI. 1983'DEN İTİBAREN TİCARETLE UĞRAŞIYOR. 1999-2009 YILLARI ARASINDA DÜZCE TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ, 2009'DAN BU YANA TİCARET BORSASI MECLİS BAŞKAN VEKİLLİĞİ DEVAM EDİYOR. İNSAN VE MEDENİYET HAREKETİ DÜZCE KURUCU ÜYELİĞİ DEVAM EDİYOR.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  OKAN ACAR

  1969 DÜZCE DOĞUMLU. KAFKAS KÖKENLİ BİR AİLENİN FERDİ (ABHAZ). EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASI. DÜZCE'DE AK PARTİ'NİN İLK KURUCULARINDAN. 1990 YILINDAN İTİBAREN AĞABEYİ VE KARDEŞİ İLE, AİLE ŞİRKETİ OLAN OLGUN PİLİÇ TİC.SAN.LTD.ŞTİ. İŞLETMEKTE.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  SEDAT ÖZDEMİR

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  SİBEL TUNCER

  1977 BURSA DOĞUMLU. EGE ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ KİMYA BÖLÜMÜ MEZUNU. EVLİ VE 2 ÇOCUK ANNESİ. 2000 YILINDA İLAÇ SEKTÖRÜNDE İŞ HAYATINA BAŞLADI. 10 YIL BOYUNCA GLAXO SMİTHKİNE İLAÇ ŞİRKETİ'NİN KALİTE GÜVENCE BÖLÜMÜNDE UZMAN OLARAK ÇALIŞTIKTAN SONRA 2010 YILINDA CASE CAKE GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.'Yİ KURDU VE 4 YILDAN BUGÜNE BU ŞİRKETİN SAHİBİ VE İŞLETMECİSİ. 2013 YILINDAN BUGÜNE DÜZCE TSO'DA MECLİS ÜYESİ VE DİVAN KATİP ÜYE OLARAK GÖREV ALIYOR.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  GÖNÜL YEŞİLYURT

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  FATİH YÜKSEL

  29/04/1986 YILI DÜZCE DOĞUMLU. İLK, ORTA VE LİSE EĞİTİMİNİ DÜZCE'DE TAMAMLAMIŞ OLUP HALEN LİSANS EĞİTİMİNE DEVAM ETMEKTEDİR. 2009 YILINDA EVLENDİ BİR KIZ VE BİR ERKEK ÇOCUK SAHİBİDİR. 2014 YILINDA AKTİF OLARAK SİYASETE BAŞLADI. GENÇLİK KOLLARI OLUŞUMUNDA GÖREV ALDI 2014 YILINDA GENÇLİK KOLLARI TANITIM VE MEDYA BİRİM BAŞKANLIĞI YAPTI. 2015 YILINDA ANA KADEME TANITIM MEDYA BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTTÜ.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  MURAT AYYILDIZ

  1981 DÜZCE DOĞUMLU. ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİNİ DÜZCE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ'NDE BİTİRDİ. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ A.Y. OKULU'NDA ÖN LİSANS EĞİTİMİNİ ALDI. DAHA SONRA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ BÖLÜMÜ'DE LİSANS EĞİTİMİNİ TAMAMLADI. 2006 YILINDAN İTİBAREN AİLE ŞİRKETİ OLAN AYSAL İNŞAAT LTD. ŞTİ. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINI YÜRÜTÜYOR. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASI.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  CİHAT ÇELİK

  1979 YILINDA KOCAELİ İLİNDE DOĞDU. İLK ÖĞRENİMİNİ GÖLYAKA İLÇESİNDE, ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİNİ DÜZCE İMAMHATİP LİSESİNDE TAMAMLADI. ÜNİVERSİTEYİ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜNDE TAMAMLADI. 2001 YILINDA AK PARTİ GÖLYAKA İLÇE GENÇLİK KOLLARI KURUCU BAŞKANLIĞI GÖREVİNDE BULUNDU. 2003-2006 YILLARINDA AK PARTİ İL TEŞKİLATI'NDA BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNİ YAPTI. MÜŞAVİR OLARAK KENDİ İŞYERİNDE TİCARİ FAALİYETİNİ DEVAM ETTİRMEKTE. İLİMİZ İÇERİSİNDE KAMU YARARI GÖZETEN ÇEŞİTLİ DERNEK VE VAKIFLARDA, GÖREVLERDE BULUNUYOR. İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLİYOR. EVLİ VE 2 COCUK BABASI.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  GÖNÜL ASUK

  18.06.1971 DOĞUMLU. ABİSİ İLE BİRLİKTE PARFÜMERİ VE BİJUTERİ ÜZERİNE DÜKKAN İŞLETİYOR. EVLİ VE 2 ÇOCUK ANNESİ. LİSE MEZUNU. ŞU ANDA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SOSYAL HİZMETLER BÖLÜMÜ 2. SINIF ÖĞRENCİSİ. 2002 YILINDA AK PARTİ'YE ÜYE OLDU. 2005 YILINDA İL KADIN KOLLARINDA, 2007'DEN BU YANA DA İL YÖNETİMİNDE GÖREV YAPIYOR. 2014 YEREL SEÇİMLERİNDE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ SEÇİLDİ.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  HASAN GÜLER

  1976 DÜZCE DOĞUMLU.TİCARETLE UĞRAŞIYOR. YÜKSEKOKUL MEZUNU.EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASI

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  ŞİNASİ TUZLUOĞLU

  1961 DÜZCE DOĞUMLU. İSTANBUL İMAM HATİP LİSESİ'NDEN MEZUN OLDU. SONRASINDA HACETTEPE İŞLETME'Yİ KAZANTI. 1. SENEDEN SONRA DORTMUND ÜNİVERSİTESİ'NDE İŞLETME TAHSİLİ YAPTI. UZUN YILLAR ALMANYA'DA ZİNCİR MAĞAZALAR GRUBUNDA İDARİ YÖNETİCİLİK YAPTI. GÜMÜŞOVA BELEDİYESİ ADAY ADAYLIĞINDA BULUNDU. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASI.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  ÖZGÜR BERGUT

  KAYNAŞLI DOĞUMLUYUM.NİĞDE ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETMECİLİK VE OTELCİLİK MEZUNUYUM.DARIYERİ ABHAZ KÜLTÜR DERBEĞİ BAŞKANIYIM.ÖZEL SEKTÖRDE YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  TUBA KARAKAYA

  1983 KAYSERİ DOĞUMLU. TANUS UNI BACHELOR OF ARTS IN HUMAN BEHAVIOR BÖLÜMÜ'NDEN MEZUN. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ, FELSEFE, ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ADALET BÖLÜMÜNDE OKUMAKTA. ALMANYA'DA ALANI İLE İLGİLİ ÇEŞİTLİ EĞİTİMLER ALDI. AYNI ZAMANDA TEKSTİL SEKTÖRÜNDE FAALİYETLER GÖSTERMEKTE. REHABİLİTASYON, ANAOKULLARI VE DANIŞMA MERKEZİNDE GÖREVLER ALMAKTA. 2014 YILINDA YEREL SEÇİMLERDE BELEDİYE MECLİS ADAYI İDİ.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  ZEKERİYA UĞUR GÜNEŞ

  1980 İSTANBUL DOĞUMLU.1999 DÜZCE ANADOLU İMAMHATİP LİSESİ MEZUNU.2007 SAKARYA ÜNİV.İ.İ.B.F. KAMU YÖNETİMİ MEZUNU.2002 DEN BU YANA İNŞAAT MÜTEAHHİTLİĞİ YAPMAKTA.