• ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  OKAN ACAR

  1969 DÜZCE DOĞUMLU. KAFKAS KÖKENLİ BİR AİLENİN FERDİ (ABHAZ). EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASI. DÜZCE'DE AK PARTİ'NİN İLK KURUCULARINDAN. 1990 YILINDAN İTİBAREN AĞABEYİ VE KARDEŞİ İLE, AİLE ŞİRKETİ OLAN OLGUN PİLİÇ TİC.SAN.LTD.ŞTİ. İŞLETMEKTE. Okan Acar evli ve 2 çocuk babasıdır. orta derecede Arabça bilmektedir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  SERVET RUTCİ

  1983 Akçakoca/ DÜZCE doğumlu,Erciyes Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur.Halen Serbest Avukat olarak çalışma hayatına devem etmektedir. Servet RUTÇİ bekar ve İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  NECLA ERDOĞAN

  1968 KIRKLARELİ/Pınarhisar doğumlu,Düzce Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Ana Bilim Dalı Yüksek Lisans mezunudur.Necla ERDOĞAN emekli,evli ve 3 çocuk annesidir.Almanca ve İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  ABDÜLKADİR ALBAYRAKOĞLU

  1965 DÜZCE doğumlu,Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunudur.Halen Serbest Meslek Mensubu olarak çalışma hayatına devem etmektedir. Abdülkadir ALBAYRAKOĞLU evli ve 3 çocuk babasıdır..İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  BİLAL MUTLU

  1967 DÜZCE doğumlu,Düzce Lisesi mezunudur.Halen Serbest Ticaret mensubu olarak çalışma hayatına devem etmektedir.Bilal MUTLU evli ve 3 çocuk babasıdır.İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  MURAT AYYILDIZ

  1981 DÜZCE doğumlu,İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Adalet Yüksek Okulu mezunudur.Halen ,İnşaat –Nakliye ve Eğitim sektörlerinde faaliyet gösteren şirketinde Yönetim Kurulu Başkanı olarak çalışma hayatına devem etmektedir. Murat AYYILDIZ evli ve 3 çocuk babasıdır.İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  TURGAY ŞAHİN

  1971 DÜZCE doğumlu,Düzce Lisesi mezunudur.Halen Serbest Meslek Mensubu olarak çalışma hayatına devem etmektedir. Turgay ŞAHİN bekar ve İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  GÖNÜL YEŞİLYURT

  1981 DÜZCE doğumlu,Düzce Ticaret Lisesi mezunudur.Halen özel bir şirkette Muhasebe Müdürü olarak çalışma hayatına devem etmektedir. Gönül YEŞİLYURT Evli ve İngilizce bilmektedir

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  MEHMET ALBAYRAK

  1977 DÜZCE doğumlu, İstanbul Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi mezunudur.Halen Serbest Meslek Mensubu olarak çalışma hayatına devem etmektedir. Mehmet ALBAYRAK Evli ve 2 Çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  ABDULLAH ATABAŞ

  1975 DÜZCE doğumlu,Düzce İmam Hatip Lisesi mezunudur.Halen Serbest Meslek Mensubu olarak çalışma hayatına devem etmektedir.Abdullah ATABAŞ evli ve 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  OYA KOCAMAN

  1965 DÜZCE doğumlu,İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur.Halen Serbest Avukat olarak çalışma hayatına devem etmektedir. Oya KOCAMAN evli ve 2 çocuk annesidir.İngilizce bilmektedir.