• ×

  İlçe Başkanı

  CİHAN ÜNAL

  Gümüşova

  EVLİ BİR ÇOCUK BABASI AÇIK ÖĞRETİM ÜNİVERSİTESİ YEREL YÖNETİMLER OKUMAKTAYIM. 2002 YILINDA DAHA 12 YAŞINDAYKEN BABAMIN GÜMÜŞOVA İLÇESİNDE KURUCU İLÇE BAŞKAN YRD. OLMASIYLA GÖNÜL VERMİŞ OLDUĞUM DAVAMIZA 2011 GENEL SEÇİMLERİNDE AKTİF OLARAK SAHA ÇALIŞMASINA BAŞLADIM.2015 YILINDA 4. OLAĞAN KONGREDE GENÇLİK KOLLARI KONGRESİYLE İLÇE GENÇLİK KOLLARI YÖNETİMİNDE GÖREV ALDIM. 7 HAZİRAN VE 1 KASIM SEÇİMLERİNDE PARTİMİZİN İLÇE VE İL BAŞKANLIĞIMIZIN VERMİŞ OLDUĞU GÖREVLERİ LAYIKIYLA YERİNE GETİRMEYE ÇALIŞTIK.SEÇİMLERDEN SONRA İLÇE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANIMIZIN İSTİFA ETMESİYLE VEKALETEN YÜRÜTTÜĞÜM İLÇE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞINA 18 MART 2016 TARİHİNDE SAYIN BAKANIMIZ DR. FARUK ÖZLÜ VE SAYIN MİLLETVEKİLİMİZ AYŞE KEŞİRİN KATILIMIYLA DÜZENLENEN MAZBATA TÖRENİNDE İLÇE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞINA ASALETEN ATANDIM.O GÜNDEN BU GÜNE GÖREVİMİ LAYIKIYLA YERİNE GETİRMEYE ÇALIŞIYORUM. AYNI ZAMANDA AİLE ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞMAKTAYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  DERGAH AKÇA

  Akçakoca

  1993-1998 ITÜ MAKINE MÜHENDISLIĞI, 1990-1993 AKÇAKOCA LISESI, 1987-1990 AKÇAKOCA MERKEZ ORTAOKULU, 1982-1987 YALI ILKOKULU AKÇA MADENCILIK LTD.ŞTI. SAHIBI OLDUĞUM ŞIRKET ILIMIZ SINIRLARI IÇINDE MADENCILIK FAALIYETLERINI SÜRDÜRMEKTEDIR. EREĞLI DEMIR VE ÇELIK FABRIKALARI T.A.Ş NIN KIREÇTAŞI TEDARIKÇISIDIR. 2004-2006 FATIH DÖVIZ A.Ş ORTAĞI OLDUĞUM ŞIRKETIN MERKEZ DÖVIZ BÜFE YÖNETICILIĞI 2000-2003 EREĞLI DEMIR VE ÇELIK FABRIKALARI T.A.Ş DEMIR IMALAT BAŞMÜDÜRLÜĞÜ NO.1 YÜKSEK FIRIN VE KÖMÜR ENJEKSIYON SISTEMINDEN SORUMLU MEKANIK BAKIM MÜHENDISLIĞI VE BAŞMÜHENDISLIK VEKILLILIĞI

 • ×

  İlçe Başkanı

  FAZLI KOÇ

  Gölyaka

  1987 İstanbul doğumluyum İlk ve ortaöğretim İstanbul’da tamamladım Liseyi düzce ilimizin gölyaka ilçesinde muhasebe bölümünde devam ettirdim önlisansımı Konya selçuk üniversitesi muhasebe bölümünden, lisansımı Anadolu üniversitesi işletme bölümünden tamamladım... Üniversite sonrası iş hayatına 2006 yılında inşaat, hazır beton ve taş ocağı bünyesinde bulunduran şirkette yönetici olarak çalışmaya başladım Halen aynı şirkette devam ediyorum Askerliğimi 2013 yılında kısa dönem askerlik yaptım Siyasi hayatıma ilçe teşkilatımızda çalıştıktan şonra 2011 yılında 3. Olağan il gençlik kolları kongresi ile mali ve idari işlerden sorumlu il başkan yardımcısı olarak başladım sonrasında teşkilat başkanlığı ve siyasi hukuki işler başkanlığı yaptım 2014 yılı mayıs ayında gençlik kolları il başkanı olarak atandım 2 dönem il gençlik kolları başkanlığı olarak devam ettikten şonra yaşım dolması nedeni ile gölyaka ilçe başkanlığına genel merkezimizin ve ildeki büyüklerimizin tavsiyesi ile aday gösterildim. Eylül 2017 den beri ilçe başkanlığı görevini yürütmekteyim evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HAKAN KUŞÇUOĞLU

  Merkez

  1976 DÜZCE MERKEZ DOĞUMLU VE DÜZCE İKAMET EDEN,EVLİ 3 ÇOCUK BABASI,2 ERKEK KARDEŞİ VE BABASI İLE BİRLİKLTE AİLE ŞİRKETLERİ OLAN KUŞÇUOĞLU KUYUMCULUK VE İNŞAAT,KUŞÇUOĞLU AKARYAKIT,KUŞÇUOĞLU DÜĞÜN VE KONFERANS SALONU ŞİRKETLERİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ BÖLÜMÜ 3. SINIF ÖĞRENCİSİ.2 DÖNEM MERKEZ İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ VE ATAMA İLE MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNE GELDİ.6.OLAĞAN KONGRE İLE TEKRAR MERKEZ İLÇE BAŞKANI OLARAK 2 DÖNEM DEVAM ETMEKTEDİR.

 • ×

  İlçe Başkanı

  KEREM YALÇINER

  Yığılca

  İlk ve ortaokul eğitimimi Yığılcada tamamladıktan sonra,lise eğitimimi Konuralp Çok programlı lisesinde(muhasebe bölümü)tanamladım.Akabinde Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Bilgisayarlı Musadebe Bölümünü Tamamlayarak Eğitim Öğretimimimi bitirdim.Daha sonra askere giderek vatani görevimi yaptım.2011 yılında Aktif siyaset hayatıma Ak Parti Yığılca İlçe Gençlik Kolları Başkanı Okarak Başladım.2013 Yılının Sonuna Kadar Başarı İle Görevimi Sürdürdüm.2013 Yılının Sonlarında İlçe Başkanımızın Belediye Başkan Aday Adaylığına Başvurması ve İstifa Nedeniyle Genel Merkezimiz ve Teşkilatlarımızın Taktiri ile İlce Başkanı Olarak Atandım.İlçe Başkanı Okarak Girdiğim 2014 Yerel Seçimlerinde Belediyemizi Aldık. 2014 ve 2017 Yılında Yapılan Kongrelerde Tekrar İlçe Başkanı Olarak Seçildim.Aktif Siyasete Devam Ediyorum Evli ve 1 Çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSA BİRDAL

  Cumayeri

  01.12.1971 YILINDA CUMAYERİ ESENTEPE KÖYÜNDE DOĞDUM İLKOKULU ESENTEPE KÖYÜNDE TAMAMLADIM ORTAOKULU SAKARYA KARASU İLÇESİNDE TAMAMLADIKTAN SONRA LİSE EĞİTİMİNİ DÜZCE LİSESİNDE TAMAMLADIM.LİSE EĞİTİMİNDEN SONRA AİLEMİN TİCARİ FAALİYETLERİNDE YARDIMCI OLMAK ÜZERE ÇALIŞTIM.1991-1993 YILLARINDA VATANİ GÖREVİMİ YAPTIM DENİZLİ DE ACEMİ BİRLİĞİ URFA AKÇAKALE HUDUT KARAKOLLARINDA USTA BİRLİĞİNİ TAMAMLADIM.1993 YILINDA EVLENDİM 2 KIZ 1 ERKEK ÜÇ ÇOCUK BABASIYIM.2002 YILINA KADAR OKUL SERVİS TAŞIMACILIĞI YAPTIM 2002 YILINDA ÖZEL CUMAYERİ MOTORLU TAŞITLAR SÜRÜCÜ KURSU OLARAK TİCARİ FAALİYETLERİME BAŞLADIM HALEN DEVAM ETMEKTEYİM.2005-2011 YILLARINDA DOKUZ DEĞİRMEN TARIM KREDİ KOOPERATİFİ YÖNETİCİ- BAŞKANLIĞI CUMAYERİ EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ DERNEK YÖNETİMİ VE DÜZCE SÜRÜCÜ KURSLARI DERNEK YÖNETİMİ GİBİ SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNDE GÖREV ALDIM.2002 YILINDA AK PARTİ YE ÜYE OLDUM ESENTEPE KÖY TEMSİLCİSİ OLARAK SİYASİ HAYATA BAŞLADIM.2005-2010 YILLARINDA YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK TEŞKİLATIMIN ÇEŞİTLİ KADEMELERİNDE GÖREV ALDIM.2010 YILINDA GENEL MERKEZİMİZİN UYGUN GÖRMESİYLE İLÇE BAŞKANI OLARAK ATANDIM.2011-2014-2017 YILLARINDA GENEL MERKEZİMİZİN TAKDİRİ İLE İLÇE BAŞKANI OLARAK GÖREV ALDIM. HALEN TEŞKİLATIMIN BAŞINDA İLÇE BAŞKANI OLARAK GÖREVİME DEVAM ETMEKTEYİM.10/04/2017

 • ×

  İlçe Başkanı

  OSMAN İLHAN

  Çilimli

  1977 YILI DÜZCE İLİ ÇİLİMLİ İLÇESİ DOĞUMLUYUM.1998 YILINDAN BU YANA KIRTASİYE SEKTÖRÜNDE HİZMET ETMEKTEYİM.EVLİ 3 ÇOCUK BABASIYIM.ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ 3.SINIFTA EĞİTİMİME DEVAM ETMEKTEYİM.ÇİLİMLİ ERDEMLİLER DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ;ÇİLİMLİ KIZILAY ŞUBE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ ÇİLİMLİ SOSYAL YARDIMLAŞMA MÜTEVELLİ ÜYELİĞİ GÖREVİNDE 2 ŞER DÖNEM GÖREV ALDIM.PARTİMİZİN KURULUŞUNDAN BUYANA ÇEŞİTLİ KADEMELERDE GÖREV ALDIM.2014 YILI İTİBARİLE BİR ATAMA 2 KONGRE SEÇİMİ İLE İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİME DEVAM ETMEKTEYİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SAİM ÖZKAN

  Kaynaşlı

  Düzce’nin Kaynaşlı ilçesi Altunköy köyünde 10.06.1961 tarihinde doğdum. Evliyim, 3 çocuğum var. İlk ve orta öğretimimi Kaynaşlı’da tamamladım. Lise mezunuyum. Askerliğimi 1981-83 yılları arasında Konya’da jandarma çavuş olarak yaptım. Çalışma hayatıma 1986 yılında Düzce’de başladım. Memur kadrosuyla, Düzce (eski) Köy Hizmetleri İl Müdürlüğü; Düzce İl Özel İdaresi İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğü ve Düzce İl Özel İdaresi Plan, Proje, Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü; Düzce Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü’nde görev yaptım ve 30 yıllık çalışma sonucunda emekli oldum. Kaynaşlı ilçesinde yolcu ve öğrenci taşımacılığı işletmeciliği ve ilgili esnaf odalarında yöneticilik yapmaktayım. AK Parti Kaynaşlı İlçe teşkilatının kuruluşu ve gelişiminde başından itibaren Mahalli İdare Hizmetleri tecrübem ile Parti Yönetim Kurulu ana kademede aktif görev aldım (2002-2016). Mayıs 2016’dan itibaren AK Parti Kaynaşlı İlçe Teşkilatı Başkanlığı görevini yürütmekteyim.