• ×

  İlçe Başkanı

  DERGAH AKÇA

  Akçakoca

  1993-1998 ITÜ MAKINE MÜHENDISLIĞI, 1990-1993 AKÇAKOCA LISESI, 1987-1990 AKÇAKOCA MERKEZ ORTAOKULU, 1982-1987 YALI ILKOKULU AKÇA MADENCILIK LTD.ŞTI. SAHIBI OLDUĞUM ŞIRKET ILIMIZ SINIRLARI IÇINDE MADENCILIK FAALIYETLERINI SÜRDÜRMEKTEDIR. EREĞLI DEMIR VE ÇELIK FABRIKALARI T.A.Ş NIN KIREÇTAŞI TEDARIKÇISIDIR. 2004-2006 FATIH DÖVIZ A.Ş ORTAĞI OLDUĞUM ŞIRKETIN MERKEZ DÖVIZ BÜFE YÖNETICILIĞI 2000-2003 EREĞLI DEMIR VE ÇELIK FABRIKALARI T.A.Ş DEMIR IMALAT BAŞMÜDÜRLÜĞÜ NO.1 YÜKSEK FIRIN VE KÖMÜR ENJEKSIYON SISTEMINDEN SORUMLU MEKANIK BAKIM MÜHENDISLIĞI VE BAŞMÜHENDISLIK VEKILLILIĞI

 • ×

  İlçe Başkanı

  HAKAN KUŞÇUOĞLU

  Merkez

  1976 DÜZCE MERKEZ DOĞUMLU VE DÜZCE İKAMET EDEN,EVLİ 3 ÇOCUK BABASI,2 ERKEK KARDEŞİ VE BABASI İLE BİRLİKLTE AİLE ŞİRKETLERİ OLAN KUŞÇUOĞLU KUYUMCULUK VE İNŞAAT,KUŞÇUOĞLU AKARYAKIT,KUŞÇUOĞLU DÜĞÜN VE KONFERANS SALONU ŞİRKETLERİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ BÖLÜMÜ 3. SINIF ÖĞRENCİSİ.2 DÖNEM MERKEZ İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ VE ATAMA İLE MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNE GELDİ.6.OLAĞAN KONGRE İLE TEKRAR MERKEZ İLÇE BAŞKANI OLARAK 2 DÖNEM DEVAM ETMEKTEDİR.

 • ×

  İlçe Başkanı

  KEREM YALÇINER

  Yığılca

  İlk ve ortaokul eğitimimi Yığılcada tamamladıktan sonra,lise eğitimimi Konuralp Çok programlı lisesinde(muhasebe bölümü)tanamladım.Akabinde Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Bilgisayarlı Musadebe Bölümünü Tamamlayarak Eğitim Öğretimimimi bitirdim.Daha sonra askere giderek vatani görevimi yaptım.2011 yılında Aktif siyaset hayatıma Ak Parti Yığılca İlçe Gençlik Kolları Başkanı Okarak Başladım.2013 Yılının Sonuna Kadar Başarı İle Görevimi Sürdürdüm.2013 Yılının Sonlarında İlçe Başkanımızın Belediye Başkan Aday Adaylığına Başvurması ve İstifa Nedeniyle Genel Merkezimiz ve Teşkilatlarımızın Taktiri ile İlce Başkanı Olarak Atandım.İlçe Başkanı Okarak Girdiğim 2014 Yerel Seçimlerinde Belediyemizi Aldık. 2014 ve 2017 Yılında Yapılan Kongrelerde Tekrar İlçe Başkanı Olarak Seçildim.Aktif Siyasete Devam Ediyorum Evli ve 1 Çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  NECDET KELEŞ

  Cumayeri

  1978 YILINDA CUMAYERİ YAKA MAHALLE DOĞUMLUYUM İLK OKULU MEHMET METİN İLK OKULUNDA BİTİRDİM ASKERDEN GELDİKTEN SONRA İŞ HAYATINA ATILDIM EVLİYİM

 • ×

  İlçe Başkanı

  ORHAN KANSIZ

  Çilimli

 • ×

  İlçe Başkanı

  ÖZGÜR ÖREN

  Gümüşova

 • ×

  İlçe Başkanı

  SAİM ÖZKAN

  Kaynaşlı

  Düzce’nin Kaynaşlı ilçesi Altunköy köyünde 10.06.1961 tarihinde doğdum. Evliyim, 3 çocuğum var. İlk ve orta öğretimimi Kaynaşlı’da tamamladım. Lise mezunuyum. Askerliğimi 1981-83 yılları arasında Konya’da jandarma çavuş olarak yaptım. Çalışma hayatıma 1986 yılında Düzce’de başladım. Memur kadrosuyla, Düzce (eski) Köy Hizmetleri İl Müdürlüğü; Düzce İl Özel İdaresi İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğü ve Düzce İl Özel İdaresi Plan, Proje, Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü; Düzce Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü’nde görev yaptım ve 30 yıllık çalışma sonucunda emekli oldum. Kaynaşlı ilçesinde yolcu ve öğrenci taşımacılığı işletmeciliği ve ilgili esnaf odalarında yöneticilik yapmaktayım. AK Parti Kaynaşlı İlçe teşkilatının kuruluşu ve gelişiminde başından itibaren Mahalli İdare Hizmetleri tecrübem ile Parti Yönetim Kurulu ana kademede aktif görev aldım (2002-2016). Mayıs 2016’dan itibaren AK Parti Kaynaşlı İlçe Teşkilatı Başkanlığı görevini yürütmekteyim.