• AK Parti Düzce Milletvekilimiz Ayşe Keşir’in Kurban Bayramı Mesajı

  "Temsilimiyetin ve inancın vücut bulduğu Mübarek Kurban Bayramının, insanlığa vicdanı ve merhameti hatırlatmasını, ülkemize, milletimize, tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum.
  Türkçe
 • BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANIMIZ DR. FARUK ÖZLÜ’NÜN KURBAN BAYRAMI MESAJI

  "Manevi bir coşkuyla idrak ettiğimiz Kurban Bayramı’nın milletimiz ve tüm İslam âleminin esenliğine, barışına ve dirliğine vesile olmasını diliyorum.
  Türkçe
 • Düzce Milletvekilimiz Fevai Arslan’ın Kurban Bayramı Mesajı

  "İnanç dünyamızda Allah’a yakınlaşma, itaat ve teslimiyetin simgesi olan Kurban Bayramı; paylaşmanın, dayanışmanın yoksul, yetim ve öksüzleri gözetmenin toplumumuzda en güzel örneklerinin sergilendiği günlerdendir.
  Türkçe
 • 30 Ağustos Zafer Bayramı Törenlerine Katıldık

  AK Parti Düzce İl Başkanımız Hikmet Keskin, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Anıtpark meydanında yapılan kutlamalara katıldı.
  Türkçe
 • Düzce Milletvekilimiz Ayşe Keşir’in 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

  Türkiye Cumhuriyeti’nin temelinin atıldığı, imkânsızlıklar içerisinde büyük fedakârlıklarla kazanılan 30 Ağustos Zaferinin yıl dönümünde, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını rahmetle anıyorum.
  Türkçe
 • Düzce Milletvekilimiz Fevai Arslan’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

  "Aziz Türk Milletinin ve Şanlı Ordumuzun en önemli destanlarından olan Büyük Taarruzun 95.Yıldönümünde 30 Ağustos Zafer Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, başta Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları olmak üzere tüm Şehitlerimize, ebediyete intikal eden gazilerimize Allah’tan rahmet dilerim."
  Türkçe
 • BAKANIMIZ DR. FARUK ÖZLÜ’NÜN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

  26 Ağustos'ta başlayıp 30 Ağustos 1922'de milletimizin zaferiyle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Muharebesi, tarihimizin en şerefli sayfalarından biridir.
  Türkçe