• AK Parti Teşkilatlarımız Bayramlaştı

  AK Parti’nin Belediye Kültür Merkezi’nde yapılan bayramlaşma programına Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Faruk Özlü, AK Parti Düzce Milletvekilimiz Fevai Arslan, AK Parti Düzce Milletvekilimiz Ayşe Keşir, AK Parti Düzce İl Başkanımız Hikmet Keskin, AK Parti Düzce Merkez İlçe Başkanımız Hakan Kuşçuoğlu, AK Parti Düzce İlçe Başkanlarımız, AK Parti Düzce Kadın Kolları Başkanımız Sebahat Uçar ve AK Parti Düzce Gençlik Kolları Başkanımız Fazlı Koç ve AK Parti İl Yönetimimiz ile Kültür Merkezi’nde düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.
  Türkçe
 • Düzce Valiliği ve Düzce Belediyesi Bayramlaşmasına Katıldık

  Her Bayramda olduğu Kurban Bayramında da AK Parti heyetimiz tam kadro Düzce Valiliği ve Düzce Belediyesinin Bayramlaşma törenine katıldı.
  Türkçe
 • AK Parti Düzce İl Başkanımız Hikmet Keskin, Kurban Bayramı Mesajı

  AK Parti Düzce İl Başkanımız Hikmet Keskin, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımlayarak tüm İslam coğrafyasının ve Düzcelilerin Kurban Bayramını tebrik etti.
  Türkçe
 • AK Parti Düzce Milletvekilimiz Ayşe Keşir’in Kurban Bayramı Mesajı

  "Temsilimiyetin ve inancın vücut bulduğu Mübarek Kurban Bayramının, insanlığa vicdanı ve merhameti hatırlatmasını, ülkemize, milletimize, tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum.
  Türkçe
 • BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANIMIZ DR. FARUK ÖZLÜ’NÜN KURBAN BAYRAMI MESAJI

  "Manevi bir coşkuyla idrak ettiğimiz Kurban Bayramı’nın milletimiz ve tüm İslam âleminin esenliğine, barışına ve dirliğine vesile olmasını diliyorum.
  Türkçe
 • Düzce Milletvekilimiz Fevai Arslan’ın Kurban Bayramı Mesajı

  "İnanç dünyamızda Allah’a yakınlaşma, itaat ve teslimiyetin simgesi olan Kurban Bayramı; paylaşmanın, dayanışmanın yoksul, yetim ve öksüzleri gözetmenin toplumumuzda en güzel örneklerinin sergilendiği günlerdendir.
  Türkçe
 • 30 Ağustos Zafer Bayramı Törenlerine Katıldık

  AK Parti Düzce İl Başkanımız Hikmet Keskin, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Anıtpark meydanında yapılan kutlamalara katıldı.
  Türkçe