• Keşir, Bayramda Şehit Ailesini Ziyaret Etti

  AK Parti Düzce Milletvekilimiz Ayşe Keşir, Kurban Bayramı bayramlaşma törenleri kapsamında Düzce'nin ilçelerinde ziyaretler sürdürürken şehit ailelerini de unutmadı.
  Türkçe
 • CHP Bayram Ziyaretinde Bulundu

  Kurban Bayramı dolayısıyla siyasi partiler arası bayramlaşmalar çerçevesinde AK Parti Düzce İl Başkanlığına Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan ve Yönetimi AK Parti Düzce İl Başkanlığımızı ziyarette bulundu.
  Türkçe
 • AK Parti Teşkilatlarımız Bayramlaştı

  AK Parti’nin Belediye Kültür Merkezi’nde yapılan bayramlaşma programına Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Faruk Özlü, AK Parti Düzce Milletvekilimiz Fevai Arslan, AK Parti Düzce Milletvekilimiz Ayşe Keşir, AK Parti Düzce İl Başkanımız Hikmet Keskin, AK Parti Düzce Merkez İlçe Başkanımız Hakan Kuşçuoğlu, AK Parti Düzce İlçe Başkanlarımız, AK Parti Düzce Kadın Kolları Başkanımız Sebahat Uçar ve AK Parti Düzce Gençlik Kolları Başkanımız Fazlı Koç ve AK Parti İl Yönetimimiz ile Kültür Merkezi’nde düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.
  Türkçe
 • Düzce Valiliği ve Düzce Belediyesi Bayramlaşmasına Katıldık

  Her Bayramda olduğu Kurban Bayramında da AK Parti heyetimiz tam kadro Düzce Valiliği ve Düzce Belediyesinin Bayramlaşma törenine katıldı.
  Türkçe
 • AK Parti Düzce İl Başkanımız Hikmet Keskin, Kurban Bayramı Mesajı

  AK Parti Düzce İl Başkanımız Hikmet Keskin, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımlayarak tüm İslam coğrafyasının ve Düzcelilerin Kurban Bayramını tebrik etti.
  Türkçe
 • AK Parti Düzce Milletvekilimiz Ayşe Keşir’in Kurban Bayramı Mesajı

  "Temsilimiyetin ve inancın vücut bulduğu Mübarek Kurban Bayramının, insanlığa vicdanı ve merhameti hatırlatmasını, ülkemize, milletimize, tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum.
  Türkçe
 • BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANIMIZ DR. FARUK ÖZLÜ’NÜN KURBAN BAYRAMI MESAJI

  "Manevi bir coşkuyla idrak ettiğimiz Kurban Bayramı’nın milletimiz ve tüm İslam âleminin esenliğine, barışına ve dirliğine vesile olmasını diliyorum.
  Türkçe