AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
09-03-2019 02:42:53

TURHAN DÜZCE’DE…

TURHAN DÜZCE’DE…

Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Mehmet Cahit Turhan bir dizi ziyaretler ve temaslarda bulunmak üzere Düzce ilimizi ziyaret etti.

AK Parti Düzce İl Başkanımız Mustafa Keskin, Düzce Milletvekillerimiz Fahri Çakır ve Ayşe Keşir, İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Gençlik Kolları Başkanımız Şükrü Sert, Gölyaka Belediye Başkan Adayımız Lokman Yakup Demircan, Gölyaka İlçe Başkanımız Necmi Kap, İlçe Kadın Kolları Başkanımız Leyla Ersoy, İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Semih Turgut, Gölyaka İlçe İl Genel Meclisi Adaylarımız ve İlçe Belediye Meclis Adaylarımız ile birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Mehmet Cahit Turhan’ın Taşkesti’deki Programı’nın uzaması nedeni ile Gölyaka’da esnaf ziyareti gerçekleştirdiler.

 

Taşekti Programının ardından ilimize ziyaret eden Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Mehmet Cahit Turhan İlk ziyareti Gölyaka ilçesine gerçekleştirdi. Gölyaka İlçesi bağlantı yolu yazıpınar Mahallesi Gölyaka girişinde AK Parti Düzce İl Başkanımız Mustafa Keskin, Düzce Milletvekillerimiz Fahri Çakır ve Ayşe Keşir, Düzce Valimiz Dr. Zülkif Dağlı, İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Gençlik Kolları Başkanımız Şükrü Sert, Gölyaka İlçe Başkanımız Necmi Kap, Gölyaka Belediye Başkanımız Bekir Akbulut, Gölyaka Belediye Başkan Adayımız Lokman Yakup Demircan, İlçe Kadın Kolları Başkanımız Leyla Ersoy, İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Semih Turgut, Protokol Üyeleri ve teşkilat mensupları tarafından karşılandı.

 

Daha sonra, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Mehmet Cahit Turhan ve beraberindeki heyet, Gölyaka Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde vatandaşlar ile bir araya gelerek çay içip hasbihal etti.

Ziyaretler kapsamında AK Parti İl Başkanlığını ziyaret eden, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Mehmet Cahit Turhan’ı,  İl Başkanımız Mustafa Keskin, Düzce Milletvekillerimiz Fahri Çakır ve Ayşe Keşir ve teşkilat mensuplarımız tarafından karşılandı.

Daha sonra makama geçilerek teşkilat çalışmları, seçim çalışmaları hakkında İl Başkanımız Mustafa Keskin’den bilgiler aldı.

Akabinde Düzce Belediyesini Ziyaret eden, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Mehmet Cahit Turhan’ı Düzce Belediye Başkanımız Dursun Ay ve Belediye personeli tarafından karşılandı. Makama geçilerek Düzce belediyesi çalışmaları hakkında bilgiler adlı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Mehmet Cahit Turhan ve beraberindeki heyet, akşam namazını Cedidiye Camii’nde kılarak Kandil programına katıldı.

SOYLU DÜZCE’DE…
SONRAKİ HABER SOYLU DÜZCE’DE…
Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.